?>

Dla domu

Pozyskiwanie prądu i ciepła ze słońca jest obecnie prostsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej.

Ulgi podatkowe, dotacje na montaż instalacji OZE i popularyzacja fotowoltaiki, a także unijny wymóg wzrostu udziału energii odnawialnej w ogólnym bilansie energetyki kraju, sprawiają, że systemy fotowoltaiczne są dużo tańsze niż kiedyś. A samo zyskanie niezależnego źródła energii jest w obecnych czasach na wagę złota.
Panele fotowoltaiczne dla domu dają bowiem wolność energetyczną – umożliwiając zasilanie gospodarstw domowych w energię elektryczną w sposób ekologiczny, tani i kontrolowany przez użytkownika.

Oszczędź pieniądze wydawane na energię elektryczną i postaw na ekologię oraz nowoczesność. Dzięki nam będziesz mógł zauważalnie odciążyć swój budżet domowy, a sama inwestycja zwróci się po krótkim czasie. Panele fotowoltaiczne można zamontować na dachach, ogrodzeniach, wysięgnikach czy wszelkich innych konstrukcjach w pobliżu domu.

Nie musisz przejmować się tworzeniem odpowiedniego projektu. Zajmujemy się wszystkim, co związane jest z instalacją fotowoltaiczną. Kompleksowo pomagamy i doradzamy, a następnie profesjonalnie zamontujemy instalację w odpowiednim miejscu. Wszystkie kroki konsultujemy z klientem.

Dlaczego
warto?

  • Obniżenie kosztów utrzymania Systemy fotowoltaiczne w znaczący sposób obniżają koszty zużycia energii elektrycznej nawet do 90%
  • Korzyści podatkowe Możliwość odliczenia kosztów instalacji od podatku dochodowego
  • Bilansowanie energii Możliwość bilansowania nadwyżki wyprodukowanej energii oddając ją do sieci i odzyskiwać ponownie w okresie wzmożonego zapotrzebowania.
  • Niezależność Instalacja fotowoltaiczna to niezależność energetyczna i uniezależnienie od podwyżek cen prądu

Jesteś zainteresowany?
Otrzymaj pełną ofertę