?>

Dla firmy

Zamontowanie ogniw fotowoltaicznych
na terenie przedsiębiorstwa wiąże się
z samymi plusami

– obniży duże wydatki na energię, co pozwoli na większe przychody oraz będzie świadectwem, że firma troszczy się o środowisko naturalne. Oferowane panele fotowoltaiczne z naszego asortymentu pochodzą od renomowanych marek i charakteryzują się wysoką wydajnością oraz mają zagwarantowane wieloletnie, bezawaryjne działanie.
Oprócz paneli fotowoltaicznych oferujemy również wszelkie inne niezbędne komponenty sprawnie działającego systemu. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości inwertery fotowoltaiczne, które umożliwiają korzystanie z wyprodukowanej energii słonecznej, przekształcając prąd stały na zmienny. Dostępne są również optymizery, które pozwalają na zwiększenie wydajności instalacji fotowoltaicznych.

Współczesne systemy fotowoltaiczne są niezwykle nowoczesne i wydajne. Wielu producentów, których produkty oferujemy, to liderzy w branży. To oni przyczyniają się do rozwoju technologii solarnych, udoskonalając istniejące już rozwiązania. Ciągły rozwój produktów i podnoszenie ich wydajności ma bardzo duży wpływ na obniżanie kosztów inwestycji, a tym samym czas jej zwrotu.

Instalacja fotowoltaiczna w firmie obniża koszty związane z rachunkami za energię elektryczną. A te na przestrzeni ostatnich lat są bez wątpienia coraz wyższe. Z czasem, firma jako aktywny prosument bilansuje niezużyte nadwyżki energii do sieci.

Dla przedsiębiorców wyrazem niezależności jest własna firma. Fotowoltaika bez wątpienia tę niezależność wspiera. Wytwarzanie własnej energii jest ważnym elementem samowystarczalności i niezależności energetycznej, której znaczenie z każdym rokiem wzrasta. Dzięki temu niwelujemy ryzyko finansowe związane z niestabilnymi i rosnącymi kosztami energii elektrycznej a także jej dostawami.

Nie można również zapominać o pilnej potrzebie zwiększenia udziału energii odnawialnych w gospodarowaniu naszymi zasobami. Proekologiczne rozwiązania i źródła czystej energii mają kluczowe znaczenie, wspierające bardziej zrównoważony rozwój gospodarczy. Elektrownia słoneczna dla firmy może mieć w tym ważny udział.

Dlaczego
warto?

  • Obniżenie kosztów utrzymania Systemy fotowoltaiczne w znaczący sposób obniżają koszty zużycia energii elektrycznej nawet do 90%
  • Korzyści podatkowe Możliwość odliczenia kosztów instalacji od podatku dochodowego
  • Bilansowanie energii Możliwość bilansowania nadwyżki wyprodukowanej energii oddając ją do sieci i odzyskiwać ponownie w okresie wzmożonego zapotrzebowania.
  • Niezależność Instalacja fotowoltaiczna to niezależność energetyczna i uniezależnienie od podwyżek cen prądu

Jesteś zainteresowany?
Otrzymaj pełną ofertę