WILsystem

 WILsystem to firma założona z pasji i chęci wpłynięcia na poprawę środowiska w naszym kraju. Nasze działania skierowane są na budowanie i zarządzanie instalacjami z odnawialnych źródeł energii. Takimi niewątpliwie są: instalacje fotowoltaiczne, biogazownie, turbiny wiatrowe, magazyny energii, ekologiczne ciepłownictwo.

 WILsystem to elastyczne i kompleksowe podejście do klienta. Zajmujemy się nie tylko wykonawstwem, ale również doradztwem energetycznym, bilansowaniem energii, doradztwem inwestycyjnym, pomocą w uzyskaniu dotacji, kredytów i innych źródeł finansowania, projektowaniem dobór rozwiązania dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy też elastyczni w kwestii miejsca spotkań – możesz zaprosić nas do domu, możesz przyjść do nas i zobaczyć na własne oczy jak wyglądać będzie proponowana instalacja.

 WILsystem to profesjonalny partner w biznesie. Przeprowadzamy kompleksowo cały proces inwestycyjny związany z pozyskaniem pozwolenia na budowę, pozwoleń środowiskowych, uzyskaniem koncesji na wytwarzanie energii elektrycznej z Urzędu Regulacji Energetyki, tworzeniem modelu uczestnictwa w rynku energii z dedykowanym źródłem wytwórczym OZE dla przedsiębiorstw i JST. Tworzymy koncepcje gmin zeroemisyjnych.

 WILsystem to zebrany przez lata zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny odnawialnych źródeł energii pracujących w branży od 2012 roku. Naszą siłą są wyszkolone własne ekipy montażowe o niezmiennym składzie. Nasza firma stale podnosi kwalifikacje swoich pracowników, o czym świadczą liczne certyfikaty i autoryzacje na montaż, serwis i eksploatację urządzeń firm takich jak:

WIL System to tysiące zrealizowanych instalacji w całej Polsce. Dotychczas zaufali nam nie tylko klienci indywidualni, ale także duże przedsiębiorstwa i lokalne samorządy.

 GMINA JANÓW,
 GMINA FILIPÓW,
 GMINA PRZEROŚL,
 GMINA RUCIANE NIDA,
 PARKOWA MED ŁÓDŹ,
 PGK SEJNY,
 MALUTKIE RESORT

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług do kontaktu, lub wizytę w naszych oddziałach.

 Siedziba Suwałki
Biuro Obsługi Klienta
ul. Bydgoska 5, 16-400 Suwałki
mail: bok@wilsystem.pl
tel: 531 531 321

 Oddział Augustów
Gustaw Chmielewski
tel: 535 719 908
mail: g.chmielewski@wilsystem.pl

 Oddział Łódź
Michał Kowalski
tel: 535 197 990
mail: m.kowalski@wilsystem.pl

 Oddział Wrocław
Jacek Matyjas
tel: 601 540 703
mail: j.matyjas@wilsystem.pl

 Oddział Warszawa
Ernest Weremiuk
tel: 533 885 563
mail: e.weremiuk@wilsystem.pl